BUF - Odszkodowania

Oferujemy bez wstępnych opłat pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadki w Anglii, Irlandii, Szkocji, Norwegii, Holandii, Szwecji. Belgii, Francji, Ukrainy, Hiszpanii. Osoby, które wchodzą w skład naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz osób poszkodowanych. Jeżeli szukasz profesjonalisty w dochodzeniu roszczeń - możesz liczyć na naszą pomoc i pełne zaangażowanie.

Odszkodowania Drogowe

Przy Pracy za Granicą

W RolnictwieObsługa prawna roszczeń na etapie przedsądowym
Sprawy naszych Klientów prowadzone są przez profesjonalny zespół prawny złożony z adwokatów i radców prawnych, którzy wyceniają roszczenia oraz prowadzą korespondencję z zakładami ubezpieczeń. Praca zespołu prawnego na etapie przedsądowym zmierza do uzyskania jak najwyższego odszkodowania. Nasi konsultanci informują Klientów o wykonywanych czynnościach na każdym etapie sprawy.

Reprezentacja w sądzie
Biuro Campter zapewnia również pełną obsługę prawną roszczenia na etapie sądowym. W przypadku zasadności roszczeń rekomendujemy Klientom skierowanie pozwu do sądu. Nasz adwokat opracowuje pozew i składa go w imieniu Klienta do sądu właściwego dla sprawy. Reprezentacja sądowa obejmuje również kierowanie właściwych wniosków do sądu w trakcie trwania sprawy. W przypadku gdy nasi Klienci nie posiadają środków na prowadzenie sprawy w sądzie istnieje możliwość ich pokrycia przez naszą firmę. Aby dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z naszym konsultantem.

Brak kosztów w przypadku przegrania sprawy
Nasze wynagrodzenie określone jest umownie i wynosi od 15-35% BRUTTO (łącznie z podatkiem VAT!) od kwoty uzyskanego odszkodowania. Jeżeli nie uzyskamy żadnego odszkodowania dla Klienta - nie otrzymujemy wynagrodzenia. Taki sposób rozliczenia gwarantuje poszkodowanym pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm w prowadzeniu sprawy.

Wypadek za granicą
Jeżeli uległeś wypadkowi za granicą Twoją sprawę poprowadzi zagraniczny adwokat. Obecnie prowadzimy sprawy wypadków przy pracy i wypadków drogowych w takich krajach jak Anglia, Irlandia, Szkocja, Norwegia, Holandia, Szwecja, Belgia, Francja, Hiszpania, Ukraina.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Im szybciej przekażesz nam swoją sprawę - tym szybciej
dostaniesz pieniądze na konto!

790-401-995
p.oliwa@campter24.pl